SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja "Porto"

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Nadbrzeżna 5a
11-500 Giżycko

tel.: 87 428 11 12
http://www.restauracjaporto.com.pl/

Opis

Widok z restauracji „Porto” wychodzi prosto na Kanał Giżycki, przez który latem przepływają statki i żaglówki. Przy naszej restauracji znajduje się duży parking.

Restauracja „Porto” podzielona jest na duży taras, z którego mogą Państwo podziwiać uroki okolicy oraz dużą przestronną salę. Niebanalność naszego lokalu oparta jest głównie na elegancji i nowoczesności.

W naszym bogatym menu poza tradycyjnymi potrawami znajdą Państwo dania ze świeżych ryb mazurskich. Dodatkowo przygotowaliśmy ofertę potraw dla naszych najmłodszych Gości.

W naszej restauracji serwujemy nie tylko gorące i pyszne napoje, które są idealne na zimowe dni, ale także świeże, zdrowe soki, dla tych którzy chcą przypomnieć sobie powiew gorącego lata.

Dodatkowo proponujemy Państwu skorzystanie z możliwości wynajęcia lokalu lub zarezerwowania stolików na różnego rodzaju uroczystości i przyjęcia. Organizujemy wesela, komunie, chrzciny, konferencje, urodziny, itp. Restauracja „Porto” to połączenie oryginalnego smaku, elegancji i bardzo przystępnych cen.  

Lokalizacja

Giżycko
ul. Nadbrzeżna 5a, 11-500 Giżycko

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu