SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Tawerna "Majka"

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Pomidorowa
11-500 Gajewo

kom.: 502 535 111
kom.: 501 180 551
http://tawernamajka.pl/

Opis

Naszą działalność rozpoczęliśmy w czerwcu 2016 roku. Nasz obiekt posiada dwie sale. Jedna z nich znajduje się na parterze – jest to sala barowa z kominkiem oraz dużym tarasem widokowym na łowisko wędkarskie. Natomiast druga sala – sala restauracyjna znajduje się na piętrze, jest ona przeznaczona na 80 osób z dwoma tarasami oraz kącikiem zabaw dla naszych najmłodszych Gości.

Naszym Gościom oferujemy pyszne domowe obiady, niepowtarzalny klimat i malownicze położenie, a także możliwość organizacji szkoleń, spotkań oraz przyjęć okolicznościowych. 

Lokalizacja

Gajewo, Giżycko
ul. Pomidorowa, 11-500 Gajewo

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu