SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Tawerna "Rozbitek"

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Niegocińska 5
11-500 Wilkasy

tel.: 87 428 07 00
kom.: 512 642 212
http://tawernarozbitek.pl/

Opis

Nasza tawerna została otwarta w czerwcu 2015 roku. Każdy nasz stół, krzesło, taboret czy też ława mają swój unikatowy i niepowtarzalny kształt. Wykonane one zostały przez naszego Rozbitka, który materiały znalazł w okolicznym lesie, dlatego nie mieliśmy możliwości wyposażenia domu w identyczne sprzęty. Nogi stołów, krzeseł, ław oraz taboretów, a także oparcia zostały wykonane ze ściętych pni dębu, które zostały ostrugane nożem.

Hokery przy barze oraz stolik w palarni zostały wykonane z beczek, które ocalały w ładowniach rozbitego statku.

W naszej tawernie codziennie organizowane są wieczory muzyczne. Drewniane elementy konstrukcji, wykończenia i wyposażenia oraz sufity z trzciny spowodowały, że nasza tawerna cechuje się unikatowymi właściwościami akustycznymi, co stanowi nie lada zaletę podczas organizacji koncertów rockowych, szantowych oraz muzyki irlandzkiej.

Tawerna „Rozbitek” posiada także drugą salę – taneczną, wykorzystywaną do organizacji dyskotek. W niej także, w przypadku pełnej sali głównej, będą mogli Państwo rozkoszować się widokiem tańczących nimf wodnych podczas koncertów na żywo.

W naszej tawernie jednorazowo możemy ugościć ponad 160 siedzących gości lub ponad 220 wliczając taras zewnętrzny. 

Lokalizacja

Wilkasy, Giżycko
ul. Niegocińska 5, 11-500 Wilkasy

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu