SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Tawerna "Siwa Czapla"

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Nadbrzeżna 11
11-500 Giżycko

tel.: 87 428 34 40
kom.: 501 019 045
kom.: 668 314 477
http://siwaczapla.pl/

Opis

Nasz obiekt został wpisany do rejestru zabytków województwa warmińsko-mazurskiego. Przed II wojną światową znajdowało się tutaj schronisko młodzieżowe, natomiast po wojnie była tutaj siedziba PTTK i klubu płetwonurków „Płetwal”.

Nasza tawerna to miejsce o niepowtarzalnym klimacie ze znakomitą kuchnią.

Wnętrze Tawerny „Siwa Czapla” zaprojektowano tak, by zachować jak najwięcej z atmosfery dawnych lat. W środku znajduje się oryginalny strop oraz podłoga, drewniane elementy konstrukcyjne, łagodne oświetlenie, a także dwa kominki. Wszystko to stwarza niepowtarzalny klimat zarówno dla spotkań biznesowych i towarzyskich, jak również obiadów rodzinnych czy też innych uroczystości. Dwie sale znajdujące się w tawernie mogą pomieścić ok. 50 osób przy stolikach.

W sezonie letnim zapraszamy naszych Gości do ogródka usytuowanego przy kanale Łuczańskim i porcie jachtowym „Dalba”. Część stolików znajduje się pod przeszklonym namiotem.

W naszym menu znajdą Państwo dania wykonane w oparciu o produkty regionalne: ryby z jezior mazurskich, grzyby i owoce leśne z Puszczy Piskiej i Boreckiej, mięso ze zwierząt wypasanych na soczystych mazurskich trawach, sery farmerskie, zioła i płody rolne z miejscowych pól. Naszym Gościom szczególnie polecamy dania kuchni Prus Wschodnich. 

Lokalizacja

Giżycko
ul. Nadbrzeżna 11, 11-500 Giżycko

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu