NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

Apartament Giżycko

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Armii Krajowej 12
11-500 Giżycko

kom.: 501 032 235
kom.: 502 718 582
http://www.apartamentgizycko.pl/

Opis

Mamy dla Państwa do zaoferowania trzy apartamenty: Apartament „Po schodkach”, Apartament „Letni” oraz Apartament „Wiosenny”.

Apartament „Po schodkach” znajduje się na 1 piętrze budynku. Wejście do apartamentu znajduje się od strony podwórka, po zewnętrznych „kręconych” schodach. Apartament ten składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. W sypialni znajduje się łoże małżeńskie, łóżko pojedyncze oraz stolik kawowy. W pokoju z aneksem znajdą Państwo rozkładaną sofę, stół jadalny z czterema krzesłami, telewizor LCD oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

Apartament „Letni” znajduje się na parterze budynku. Znajduje się w nim łazienka z prysznicem, aneks kuchenny. Apartament „Letni” posiada dwie wersalki, pościel, stół z krzesłami oraz komodę, a także telewizor z LCD. Wejście do apartamentu znajduje się z przodu budynku, poprzez duży taras, na którym stoją stoliki z krzesłami.

Apartament „Wiosenny” znajduje się także na parterze budynku. W tym apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem, wyposażony aneks kuchenny. Apartament ten wyposażony jest tak samo jak apartament „Letni”. Wejście do niego również znajduje się z przodu budynku poprzez duży taras.

Posesja przed apartamentowcem jest ogrodzona i do wyłącznej dyspozycji gości.  

Lokalizacja

Giżycko
ul. Armii Krajowej 12, 11-500 Giżycko

Komentarze

comments powered by Disqus

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu