SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Agrozagadka

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Bogaczewo 50
11-500 Giżycko

kom.: 512 016 991
http://www.agrozagadka.com/

Opis

Dla naszych gości przygotowaliśmy górę odremontowanego, prawie 100-letniego domu, które ma osobne wejście. Na poddaszu znajdują się dwa pokoje, dwie łazienki, aneks kuchenny oraz duży salon z kominkiem, wygodną kanapą, fotelami i starym dębowym stołem, przy którym serwujemy posiłki. Z okien naszych pokoi rozciąga się malowniczy widok na sad i łąki.

W naszym gospodarstwie nie posiadamy telewizora, w zamian za to oferujemy biblioteczkę z książkami, albumami i przewodnikami oraz gry planszowe.

Nasz dom z jednej strony otoczony jest sadem ze starymi odmianami drzew owocowych, gdzie znajduje się piaskownica, huśtawki oraz równoważnia. Wszystko to zostało wykonane przez nas ze starego odzyskanego drewna. Od wiosny do jesieni mogą Państwo wypoczywać na rozwieszonych między drzewami hamakach. Posiadamy także wygodne leżaki. Dodatkowo dla naszych gości mamy przygotowane kilka rowerów oraz fotelik dla najmłodszych. Pomiędzy sadem a rabatami kwiatowymi znajduje się duża altana.

Nasze posiłki przygotowujemy dla Państwa w oparciu o składniki wyprodukowane w Agrozagadce oraz lokalnie. Uprawiamy ekologicznie ogród warzywny, sad oraz zielnik. Mogą Państwo u nas skosztować chleb oraz bułki pieczone na zakwasie, konfitury oraz przetwory warzywne. Dla naszych Gości podajemy jajka od naszych kur, domowy jogurt oraz zrobione przez nas sery świeże i dojrzewające. 

Lokalizacja

Giżycko
Bogaczewo 50, 11-500 Giżycko

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu