SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Hotel Masovia***

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Dąbrowskiego 8
11-500 Giżycko

tel.: 87 737 13 22
tel.: 87 735 20 90
fax.: 87 737 15 59

Opis

Hotel Masovia*** znajduje się w najstarszej dzielnicy miasta, pięknej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z końca XIX wieku. Wyjątkową atmosferę naszego hotelu podkreśla jego położenie tuż przy wspaniałym giżyckim nabrzeżu.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 29 przytulnie umeblowanych pokoi wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny i dostęp do internetu. W naszych hotelu znajduje się także restauracja, bar, parking oraz sale konferencyjne.

Naszą dumą jest wyjątkowa w swej stylistyce klimatyzowana restauracja. Serwowane są tutaj dania kuchni regionalnej, polskiej oraz europejskiej. Urozmaicone menu, specjalna karta dań dla najmłodszych gości to tylko niektóre propozycje z szerokiego wachlarza oferowanych usług gastronomicznych.

Dodatkowo do dyspozycji naszych Gości oddajemy bar, gdzie przy kufelku piwa można posłuchać relaksującej muzyki lub też spotkać się w gronie przyjaciół.

Posiadamy dwie sale konferencyjne, które zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia multimedialne. Duża sala konferencyjna może pomieścić, w zależności od wybranego ustawienia do 60 osób. Zaś mała sala konferencyjna może być miejscem kameralnych spotkać. 

Lokalizacja

Giżycko
Dąbrowskiego 8, 11-500 Giżycko

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu